Sponsorzy

SPONSORZY

Sponsor Stypendium Kolarskiego dla Kobiet Babska Korba

MagoVox to spółka powołana do życia przez Małgorzatę Rutkowską, która przekazała swoje prywatne środki finansowe na realizację inicjatyw rozwiązujących różne problemy społeczne. MagoVox to jej głos.

Specialized amerykański producent rowerów i akcesoriów rowerowych z siedzibą w Morgan Hill w Kalifornii. Firmę założył Mike Sinyard w 1974. Obecnie jest to jeden z największych producentów rowerów, znany z wprowadzania na rynek innowacyjnych rozwiązań.

FIZJOTERAPEUCI

terapia-logo czerwone-bitmapa

Dolnośląskie Centrum Terapii Manualnej  opiekuje się naszymi stypendystkami z Wrocławia.

Centrum zajmuje się terapią osób po złamaniach, urazach sportowych, wypadkach komunikacyjnych, zabiegach chirurgicznych i rekonstrukcyjnych. Pomaga w zespołach bólowych i przeciążeniach związanych z codzienną pracą i aktywnością.

 

23722593_1556287311092857_3640580768233009687_n

BMReha opiekuje się naszymi stypendystkami z Piły.

W Gabinecie Rehabilitacji BMReha prowadzona jest terapia funkcjonalną dostosowana do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta i ukierunkowana na przywrócenie utraconej funkcji. W swojej pracy fizjoterapeuci z BMReha stosują nowoczesne metody fizjoterapeutyczne. Każda wizyta poprzedzona jest szczegółową diagnostyką aby zapewnić jak najszybszy powrót do zdrowia.

 

PATRONKI I PATRONI

Sponsor stypendium kolarskiego dla kobiet Babska Korba

Trirent to sklep rowerowy z Warszawy oferujący rowery i akcesoria rekomendowanych marek. Spod sklepu ruszają cotygodniowe jazdy gravelowe.

f3f5c4f1b3335d0d002b928bc94f8a27_large

Mgr. Mikołaj Kamiński opiekuje się naszymi stypendystkami z Warszawy.

Fizjoterapeuta i trener, absolwent Wydziału Rehabilitacji na kierunku fizjoterapia Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie oraz Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Uczestnik licznych kursów podyplomowych, m. in.: Międzynarodowej Akademii Medycyny Ortopedycznej (IAOM). W swojej pracy skupia się na aktywizowaniu pacjentów i wyraźnie podkreśla rolę treningu w poprawie stanu zdrowia. Od 2017 roku fizjoterapeuta kadry Polski niepełnosprawnych tenisistów stołowych.

 

Nasze działania nie byłyby możliwe bez wsparcia finansowego firm i osób prywatnych. Dziękujemy, że wspieracie nas w misji popularyzacji kolarstwa wśród kobiet w Polsce. Razem możemy więcej!

Nasze Patronki i Patroni:

Marta Więckowska, Magdalena Małecka, Aga Szorc, Ania Lennert, Małgorzata Peciak, Joanna Palowska, Pa Sa, Michał Rotnicki, Jarosław Lewandowski, Anna Małecka, Maciek Zdonski, Nina Dawidowicz, Sabina Damek, Anna Cios, Dominika Grunt, Anna Koseska, Posciellux.pl, Ewa Rebane-Sodowska, Joanna Wiśniewska, Izabela Stryjecka, Anita Pilewska, Agnieszka Krzekotowska-Głowacka, Danusia Miczek

Wesprzyj nas na Patronite.

facebook
instagram