Jazdy online

Jazdy online

Zimno ? Mokro? Nudno?

Zapraszamy wszystkie Panie w każdy wtorek i czwartek o 19:00 na treningi online. To będzie nasza trzecia zima na zoom. Widzimy się, słyszymy się i do tego świetnie się bawimy. Są plotki, porady, czasem wciągające dyskusje. Zawsze pojawiają się reprezentantki Babskiej Korby, więc jest podwójnie ciekawie.
Trening trwa godzinę, prowadzi trener Babskiej Korby #ultratrack Radosław Rogóż. Zwykle udaje się nam zamknąć w 1:15h z rozciąganiem. Czasami jest mocniej, czasami lżej, ale obciążenia ustalacie same. Nikt Was nie zmusza do realizowania treningu, możecie zwyczajnie do nas wbić i z nami pokręcić. Będzie nam naprawdę miło.

Co potrzebujesz?
Trenażer, rolkę, rower spinningowy lub stacjonarny, cokolwiek co pozwoli Ci pedałować pod dachem. Do tego komputer z kamerą i mikrofonem albo zwyczajnie telefon. Najwięcej potrzeba chęci oczywiście. Aaaaa, no i jakieś połączenie internetowe też by wypadało mieć.

Co Ci się przyda?
Pulsometr, stoper, wiatrak i coś do picia. No i oczywiście mata do rozciągania po pedałowaniu.
Czego nie potrzebujesz?
Kasy. Trening jest bezpłatny.

Technicznie?
Podamy link do pokoju na zoom. Link prowadzi do aplikacji lub opcji uczestnictwa poprzez przeglądarkę. Zoom wymaga utworzenia konta. To wszystko. W linku otrzymacie widełki czasowe (zawsze szersze niż realna jazda) oraz hasło wejściowe do pokoju. Proste? Proste.

Bądź jedną z nas lub zwyczajnie wpadnij z nami pokręcić i pogadać. Gwarantujemy świetną zabawę, doborowe towarzystwo i silną nogę jak przejeździsz z nami do wiosny.

Regulamin jazd online dostępny jest tutaj. 

Zapraszamy do dołączenia do wydarzenia na facebooku, na którym udostępniony zostanie link do jazd online.

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

facebook
instagram