Założyliśmy Patronite

Założyliśmy Patronite

Babska Korba i Fundacja Szprychówka powstały, by zmieniać kobiecy, kolarski świat. Wspieramy kobiece kolarstwo w każdym wydaniu, zarówno to amatorskie jak i zawodowe. Ty możesz zmieniać ten świat razem z nami – teraz również za pośrednictwem Patronite!

Nasz program składa się z czterech elementów.

  • Jazdy grupowe latem – latem kobiety z całej Polski biorą udział w jazdach grupowych organizowanych w 8 miastach Polski, poznając techniki jazdy w grupie, szlifując swoją formę i przygotowując się do startów w pierwszych wyścigach. Jazdy odbywają się raz w tygodniu w Warszawie (2 lokalizacje), Bielsko-Białej, Gliwicach, Katowicach, Krakowie, Wrocławiu i Trójmieście!
  • Jazdy online zimą – Kiedy pogoda uniemożliwia jazdę na zewnątrz trenujemy dalej za pośrednictwem platformy Zoom. Nasze system treningów zaprojektowany jest w ten sposób, aby maksymalnie ułatwić udział uczestniczkom – trenujemy za pośrednictwem ogólnodostępnej i darmowej aplikacji.
  • Program Stypendium – Dla najzdolniejszych dziewczyn, które chciałby spróbować swoich sił w wyścigach oferujemy program stypendium, który umożliwi im rywalizację na najwyższym poziomie sportowym. Stypendium obejmuje indywidualną opiekę trenera, dietetyka, konsultacje z fizjoterapeutą, strój teamowy i wsparcie merytoryczne oraz logistyczne podczas wyjazdów na zawody (wspólny transport, rezerwacje hoteli itp.)
  • Zgrupowania – Kilka razy w roku organizujemy zgrupowania kolarskie, na których szlifujemy formę i technikę jazdy w gronie dziewczyn z całej Polski. Na zgrupowaniu trener ocenia technikę jazdy i udziela indywidualnych wskazówek dotyczących treningu.

WSZYSTKIE elementy naszego programu Akademii Babskiej Korby dostępne są ZA DARMO dla kobiet z całej Polski. Teraz możesz dołożyć swoją cegiełkę do naszych działań za pośrednictwem wpłaty przez Patronite.

 

Babska Korba program stypendiów kolarskich dla kobiet

Na co przeznaczone zostaną środki uzyskane przez Patronite?

Pieniądze uzyskane przez Patronite przeznaczymy na pokrycie bieżących kosztów funkcjonowania fundacji – organizację jazd grupowych oraz programu stypendium. Szczegółowe koszty to:

  • szkolenia z zasad pierwszej pomocy dla prowadzących jazdy
  • wyposażenie apteczek dla prowadzących jazdy
  • koszulki i czapeczki dla stypendystek
  • opieka trenera, dietetyka i fizjoterapeuty dla stypendystek
  • rozwój Babskiej Korby – uruchomienie jazd w kolejnej lokalizacji oraz rozszerzenie programu stypednium na kolejne osoby

Na Patronki i Patronów czekają atrakcyjne nagrody, w tym czapeczki i koszulki w jednorożce oraz indywidualne szkolenia z treningu ultra lub bikepackingu. Dziękujemy za wszystkie wpłaty i do zobaczenia na treningach!

Link do naszego konta na Patronite znajdziecie poniżej oraz w górnym menu strony.

https://patronite.pl/BabskaKorba

 

facebook
instagram